Kariéra

Věříme, že základem pro poskytování efektivních a profesionálních služeb je dobře sestavený tým, jehož členové jsou rozmanití v jednotlivostech, ale jednotní v základu. Spojuje nás talent, pracovitost a odhodlání dosahovat efektivně a citlivě řešení, která naši klienti potřebují a očekávají.

 

Dobrý kolektiv

Profesní růst

Volné pozice

Co o práci u nás říkají naši kolegové?

Ve VD&P působím již od roku 2011, kdy jsem nastoupil jako student druhého ročníku Právnické fakulty Univerzity Karlovy na pozici právního asistenta. Na této pozici jsem ve VD&P pracoval po celá svá studia, a měl jsem tak možnost již při studiu poznat praktické fungování advokátní kanceláře a podílet se transformaci VD&P z advokátní kanceláře na poradenskou skupinu s významnou mezinárodní klientelou. VD&P mě během mých studií podpořila i při ročním studijním pobytu ve Velké Británii v rámci programu Erasmus. Po absolvování Právnické fakulty UK jsem ve VD&P pokračoval jako advokátní koncipient a po úspěšném složení advokátních zkoušek zde od ledna 2019 působím jako advokát. Na mém případu je vidět, že si ve VD&P ceníme dlouhodobých vztahů a společně zde vytváříme příznivé pracovní prostředí, v němž se lze po profesní a kariérní stránce plně rozvíjet.

JUDr. Jan Rohlena

Advokát

Práce na složitých, motivujících i prestižních případech. Individuální odpovědnost i podpora kolegů. Work life balance. Zázemí zavedené a stabilní advokátní kanceláře.

Mgr. Radim Obert

Advokát

Přátelský, příjemný a inspirativní kolektiv. Zajímavá práce ve velkoryse pojatých kancelářských prostorách budovy Amazon Court.

Mgr. Michal Ševčík

Advokát

OstatníJazykyVzděláníOdbornostmoje práce