Aktuality

Komentujeme a vyjadřujeme se k aktuálním tématům v médiích. Sledujeme změny legislativy a judikatury. Pořádáme workshopy a přednášky. Aktivně naše klienty informujeme o novinkách.

více informací

Pozvánka na konferenci: Bouřlivé změny v pracovním právu 2019/2020

Víte o všech legislativních změnách, které zásadně ovlivní práci personalisty? Aby vám nic neuniklo, je pro vás připravena konference nabitá praktickými informacemi o všech legislativních změnách, které na vás číhají. Jaká pravidla nově platí pro zaměstnávání cizinců a jakých vládních programů můžete využít? Jak se změní vaše povinnosti od 1. 1. s e-neschopenkou a co přinese novela zákoníku práce? Jaké praktické dopady na vás mají rozhodnutí SDEU? To a více se dozvíte na konferenci, která se bude konat 13. listopadu v Hotelu Olympik v Praze, na níž vystoupí odbornice na pracovní právo Klára Valentová, která je advokátkou naší kanceláře. Na této konferenci pro personalisty nesmíte chybět!

 

Bližší informace ke konferenci naleznete zde: https://www.forum-media.cz/produkty/konference-hlidaci-pes-pro-personalisty-bourlive-zmeny-v-pracovnim-pravu-2019-2020

OstatníJazykyVzděláníOdbornostmoje práce